تازه های شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد

تازه های شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) اولین برگزارکننده آزمون‌های مهارت (PT) در ایران بر اساس استاندارد ISO/IEC 17043 می‌باشد.
ما قصد داریم محصولات و خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و در این راستا به صورت مستمر محصولات و خدمات خود و ویژگی‌های این محصولات و خدمات را به روز می‌نماییم.

ویژگی‌های جدید

مشاهده روند تغییرات عملکرد آزمایشگاه برای پارامترهای مختلف در طول نوبت‌های مختلف برنامه‌های آزمون مهارت (PT)

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد در راستای برآورده‌سازی انتظارات مشتریان خود و همچنین بهبود سیستم گزارش‌دهی آزمون‌های مهارت (PT)، اقدام به اضافه نمودن قسمتی در سامانه ثبت نتایج (KPMD) به منظور مشاهده روند تغییرات عملکرد آزمایشگاه برای یک پارامتر خاص در نوبت‌های مختلف نموده است.
این قابلیت، این امکان را به شرکت‌کنندگان می‌دهد تا روند تغییرات عملکرد خود را در طولانی‌مدت علاوه بر ارزیابی در هر نوبت مشاهده نمایند.

برنامه‌های آزمون مهارت (PT) اختصاصی

شرکت پیشگامان کیفیت پاسارگاد (PQP) به منظور فراهم‌آوری امکان پایش عملکرد به صورت مستقل، آزمون‌های مهارت (PT) اختصاصی را برای آزمایشگاه‌ها فراهم نموده است. در این برنامه‌ها ارزیابی عملکرد آزمایشگاه شرکت‌کننده از طریق مقایسه عملکرد با یک مقدار گواهی شده و با معیار پراکندگی ثابت انجام خواهد شد. 
این برنامه‌ها در حال حاضر، آزمون‌های آب و پساب و مواد غذایی را شامل می‌شود. ( اطلاعات بیشتر )